وااااقعا نمیخوام کسی رو منع کنم 

اما وااااقعا هم اینهمه تمایل بعضی ها برای تیک زدن با جنس مخالفشون رو نمیفهمم (توروخدا به واژه جنس مخالف گیر ندین خودتون میفهمین منظورم چیه دیگه)

خب من درک میکنم بالاخره هر آدمی تو هر برهه ای از زندگیش دوست داره تیک و تاک کنه اما باید در نظر بگیره که چه هزینه ای بابت این تیک زدن میپردازه 

مجرد و متاهل و پیر و جوون و نوجوون هم نداریم قطعا برای هممون پیش اومده حتی برای یک دقیقه!

به نظرم برای تیک زدن هزینه مالی باید حداقل هزینه ممکن باشه و هزینه ی غیر مادی هم باید صفر باشه!

به این معنا که شما تیک میزنی که ی حس خوب بگیری. برای یک مدت مناسب!

پس نباید بابتش شخصیتت ، آیندت ، زندگی پارتنرت فرزندت و هر تایپی از زندگی اجتماعیتو به خطر بندازی .

اینم باید حالیت باشه که اگر پارتنر داری ولی به هر دلیلی تمایل به تیک و تاک داری اولا باید ریشه ش رو توی خودت بشناسی تا اگر واقعا دلیلش مشکلت با پارتنرته (هر مشکلی) نری سراغش 

دوما فرقشو با خیانت تشخیص بدی . تیک زدن هیچ ارتباطی به خیانت نداره کاملا فیلدش جداست 

ضمنا تیک و تاک رتبه بندی داره 

به نظرم اینکه چه حدیش مجازه اگر مجردی بسته به فرهنگ خودت و خانوادت داره و اگر متاهلی بسته به قرارداد نانوشته با پارتنرت.

مورد داشتیم طرف سر ی تیک تاک ساده زندگی خودش و همسرش و دوتا بچه هاشو به باغ داده!

راستش امشب دیدم که ی نفر برای تیک زدنش اونم در حد دو دقیقه، مبلغ معادل دویست تومن رو همراه با اعصاب من و یکی دیگه از همراهامونو به گاج داد .

و در حالیکه میخوام برای این دوستمون حق انتخاب قائل باشم و به تصمیمش احترام بذارم به شدت عصبانی ام :) 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آيدانا ساندترک Digital marketing مرکز جامع خدمات روستایی زیویه نقاشی انیمیشن دانلود رایگان فیلم و سریال شــــــــاهـــــد دکترزندگی قلمزار WEBTOON MANHUA WORLD